gameTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

gameTR

Aradığınız Herşey

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

DeLi v6 Cfg [Enin En Süperi]

YazarMesaj
saveqame
Admin
saveqame

DeLi v6 Cfg [Enin En Süperi] Empty
MesajKonu: DeLi v6 Cfg [Enin En Süperi]   DeLi v6 Cfg [Enin En Süperi] EmptyPaz Mayıs 30, 2010 12:51 pm

#

Dünyanın en çok kullanılan serilerinden DeLi Cfg bomba gibi geldi. Hemde ne geLİs..

Bu Cfg iddaa ediyorum ; Aim hack kadar güçlü ve eşi benzeri olmayan ayarlar var.

Güncel olarak forumda konular açılmakta en iyi Cfg hangisi karar veremiyorum şeklinde ; İşte onları bu konuya davet ediyorum!

İnanın Bir Cfg İçin bu kadar emek verilmemistir.

Kaç Gündür Kodlanmakla ugrasılan bu Cfg ; Bugün benim tam yemin ediyorum 3-4 saatimi aldı. Ufak hatalara kadar düzenlemeler yaptım.

Cfg'yi yükleyenler eminim "aa öyle farklı komut falan yok" diyecekler; Amacımız bu komutlara en iyi değeri vermekti ve buda oldu.

1 Komut İçin 100Lerce Değer bile verdim en iyisi bulmak amacıyla.

Sens , volume ayarlarını ise ortalama kullanım sıklıklarına göre düzenledim

# - # Aim Oranı tavanlarda ; çok yüksek. İlk defa bu kadar kesin konusuyorum! HS Atmaktan basınız dönebilir.. Bunny komutları eklendi alias olmadan.

# - # Alias komutu en fazla 1-2 tane. İşe yarayan komutlar. Kim demis alias ; sxe geçmez diye, silah ve yürüme sesleri bunu gösteriyor zaten ince ve zarif.

# - # Onlarca kez kontrol ettim , Tekrar komut en fazla 1-2 tane.

# - # Cfg ' yi fazla uzatmadan şöyle tanımlayayım ; En iyi ayarlar ve öz komutlar.

Cfg ' de emek verenler:

Exersion ; Swp_Caca , FuckerFuckara ve hakan_hacat.

Sende Kullan DeLi ' yi ; Rahat hisset kendini.

İsterseniz manitanıza oynatın ; O Bile rank kasacaktır inanın.

Dipnot : Kötü diyenleri şimdiden kınıyorum. Çünkü söyledikleri yalan olur

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Rar Pass: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
https://forumsiz.0wn0.com

DeLi v6 Cfg [Enin En Süperi]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Forumun En DeLi Cfg ' si By Caca [Sadece, Sadece Dene]